x
x
Tarz Mobilya Whatsapp
Tarz Mobilya Telefon
Evinizin Yeni Tarzı Tarz Mobilya! En Tarz Mobilyalar Burada!
 
yukari cik
Kodu: T12447

Nills Violet Yatak Odası - Ekru

Fırsat Ürünleri
Nills Violet Yatak Odası - Ekru
  • Nills Violet Yatak Odası - Ekru
  • Nills Violet Yatak Odası - Ekru
  • Nills Violet Yatak Odası - Ekru
  • Nills Violet Yatak Odası - Ekru
  • Nills Violet Yatak Odası - Ekru
  • Nills Violet Yatak Odası - Ekru
İndirimsiz Fiyatı: 15.471 TL
%48 İndirimli Fiyatı: 7.990 TL
Havale İle:7.990 TL
 
Garanti Bilgisi:2 Yıl Garanti
Teslimat Bilgisi:Tüm İllere Ücretsiz Teslimat
Takım Özelliği
Takım içeriği : 1 adet Gardrop, 1 adet karyola - Bazasız, 2 adet komodin, şifonyer ve aynasından oluşmaktadır.
Satış Şekli : BU ÜRÜN TAKIM OLARAK SATIŞI BULUNMAKTADIR.MODÜL SATIŞI YAPILMAMAKTADIR.
Gardrop ürününün tamamı MDF'dir. Ön yüz kapaklar ise parlak lake boya uygulaması yapılmıştır. Gardrop toplam 4 adet kapaktan oluşmaktadır. Ortadaki 2 aynalı kapak ise senkronize bir şekilde açılmaktadır. Diğer sol ve sağ kapaklar ise tek olarak açılmaktadır. Her bir kapakta stop firen sistemi bulunmaktadır. Gardrop ayakları ise tamamen masifdir.Gardrop içerisinde uzun askılık, kısa askılık, raf modülleri, 4 adet çekmece modülü ve üst tarafta yüklük bölümleri bulunmaktadır.
Karyola ise MDF üzeri suni deri kaplaması ile yapılmıştır. Karyola ayakları ise tamamen masiftir. Karyola içerisi ise oldukça sağlam çelik profilller ise oluşturulmuş ve hiç bir şekilde karyolanın sallanmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Karyola deri rengi isteğe göre farklı renklerde yapılabilmektedir. Farklı renk seçimlerinde ise %15 fiyat farklı alınmaktadır. Farklı renk seçenekleri için 0216 443 0 445 numaralı telefon numarasından müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz veya online sitemizden sepete eklediğinizde siparişimin notu bölümüne yazabilirsiniz.
Şifonyer gövde bölümleri MDF'dir. Çekmece ön yüzleri ise MDF üzeri parlak lake boya uygulaması ile yapılmıştır. Çekmece kulpları ise üsten mobilya oyması kulplardır. Çekmecelerde ise stop firen sistemi bulunmaktadır. Çekmece derinlikleri ise oldukça kullanışlı bir derinliğe sahiptir. Şifonyer ayakları ise tamamı masifdir.
Komodin gövde bölümleri MDF'dir.Çekmece ön yüzleri ise MDF üzeri parlak lake boya uygulaması ile yapılmıştır. Çekmece kulpları ise üsten mobilya oyması kulplardır. Çekmecelerde ise stop firen sistemi bulunmaktadır. Çekmece derinlikleri ise oldukça kullanışlı bir derinliğe sahiptir.Komodin ayakları ise tamamı masifdir.
Tüm modüller demonte olarak gönderilmektedir. Tüm bağlanti ekipmanları ise minifix ile bağlanacak şekilde yapılmıştır.
Gardrop,şifonyer,komodin ve karyolada farklı özel ölçü yapılamamaktadır.
Ürün istanbul içi teslimat adresinde ise Tarz Mobilya'nın kendi özel aracı ve kendi ekipleri ile adresinize kadar ÜCRETSİZ olarak teslimatını ve kurulumu gerçekleştirmektedir. Ürün istanbul ili dışı teslimat ise ürünü mobilya taşıyan lojistik firmaları ile adresinize kadar ÜCRETSİZ olarak gönderimi yapılır. Ürünler bina dış kapı önüne kadar teslimatı yapılır. Kurulum kullanıcıya aittir. Ürünün içerisinde kurulum şemaları gönderilmektedir. Ürünün kurulumu için hizmet almak isterseniz 0216 443 0 445 numaralı telefon numarasından müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.
Takıma Dahil Parçalar
1 adet Gardrop
1 adet Karyola - Bazasız
1 adet Şifonyer ve aynası
2 adet Komodin
Ürün Özellikleri
Şık Tasarım
Yeni Sezon Ürünü
Kargo Durumu
Bu ürün Türkiye'nin Tüm İl ve Bazı İlçe Merkezlerine Kadar ÜCRETSİZ Gönderilmektedir. Daha Detaylı bilgi için lütfen Kargo ve Teslimat bölümüne tıklayınız.
Facebook Yorumları
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.