x
x
Tarz Mobilya Whatsapp
Tarz Mobilya Telefon
Evinizin Yeni Tarzı Tarz Mobilya! En Tarz Mobilyalar Burada!
 
yukari cik
Kodu: 16774

Lisone Yatak Odası Takımı

Country Yatak Odaları
Lisone Yatak Odası Takımı
  • Lisone Yatak Odası Takımı
  • Lisone Yatak Odası Takımı
  • Lisone Yatak Odası Takımı
  • Lisone Yatak Odası Takımı
İndirimsiz Fiyatı: 11.390 TL
%9 İndirimli Fiyatı: 10.390 TL
Havale İle:10.390 TL
 
Garanti Bilgisi:2 Yıl Garanti
Teslimat Bilgisi:Tüm İllere Ücretsiz Teslimat
Takım Özelliği
Takım içeriği: 1 adet Gardrop , 1 adet Karyola(160*200) , 1 adet şifonyer 2 Adet Komodin
Dolap : 5 kapaklı özel tasarım şık bir dolaptır. Dolap kapakları ahşap ustalarının el işçiliği ile işlenmiş olup %100 doğal ahşaptır. Yüzey dokusu ahşabı hissetmenizi sağlar. Kapak önlerinde ahşap çıta kullanılmıştır. Mükemmel ahşap , hasır ve ayna uyumu vardır. Dolap kapaklarında estetiği yansıtan Ladin ağacı özenle seçilmiştir. Ahşap yüzeyi özel aşındırma tekniği ile işlenir ve eskitme havasında gölgeli özel bir boya ile boyanmaktadır. Dolap sağ sol kapakları tamamen ahşap, orta yan kapaklar hasırlı ve orta kapakta ayna vardır. Dolap iç dizaynı günümüz şartları ortak kullanıma uygun tasarlanmıştır. Ayakları tamamen ahşaptır.
Karyola : Karyola farklı tasarımı ile göze çarpmaktadır. Hem bazalı hem yerde ve hemde ayaklı bir tasarımı vardır. Baş ucunda ahşap kullanılmıştır ve keten deri ile kapitone döşenmiştir. Baza içi oldukça geniş hacimlidir. Ayak ucunda ise ahşap ve ayak uyumu vardır.
Şifonyer 5 çekmeceli olup çekmeceler, üst tablası ve ayna panosu %100 ahşap el işçiliği ile işlenmiştir. Yüzey dokusu ahşabı hissetmenizi sağlar. Ahşap yüzeylerde estetiği yansıtan Ladin ağacı özenle seçilmiştir. Ahşap yüzeyi özel aşındırma tekniği ile işlenir ve eskitme havasında gölgeli özel bir boya ile boyanmaktadır. Çekmece içlerinde hareketli kutular mevcuttur. Çekmece önlerinde ahşap çıta ve hasır kullanılmıştır. Üst çekmece mücevherlik çekmecesidir. Üst tablasında kullanımı kolaylaştırmak için içe doğru bir kavis vardır. Ahşap ayaklar ise şifonyere ayrı bir hava katmaktadır.
Komodin üst tabla ve çekmece önlerinde % 100 ahşap kullanılmıştır. Çekmece önlerinde hasır kullanılmıştır. Özel boya ile eskitme görünümü verilmiştir. Ayaklar da ahşap olarak tasarlanmıştır.
Karyola (180*200) fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satılmaktadır.
Takıma Dahil Parçalar
1 adet Gardrop
1 adet Karyola(160*200)
1 adet Şifonyer
2 adet komodin
Ürün Özellikleri
Şık Tasarım
Yeni Sezon modern yatak odası
Nasıl Temizlenmeli
Nemli bez ahşap temizleyici ve özel spreyler ile temizlenir. Daha detaylı bilgi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.
Kargo Durumu
Bu ürün Türkiye'nin Tüm İl ve Bazı İlçe Merkezlerine Kadar ÜCRETSİZ Gönderilmektedir. Daha Detaylı bilgi için lütfen Kargo ve Teslimat bölümüne tıklayınız.

Facebook Yorumları
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.