İletişim Bilgileri

Tarz Mobilya'nın şuanda İstanbul Maltepe'de bulunan mağazasının dışında, yurt içinde veya yurt dışında ürünlerinin satışı yapıldığı herhangi bir mağazası,bayiliği, satış noktaları bulunmamaktadır. E-ticaret satışlarını ise sadece Türkiye'nin tarz mobilyaların adresi www.tarzmobilya.com adresinden gerçekleştirmektedir. Erzurum ve Adana ilinde bulunan Tarz Mobilya firmaları ile ilgili hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır.
Tarz Mobilya'nın Bağdat Caddesi'nde bulunan modern tasarıma sahip mağazasına gelerek Tarzmobilya.com adresinde sunumu yapılan ürünleri müşterilerimizin en çok tercih ettiği modelleri (bazılarını) mağazamıza gelerek görebilirsiniz.
Altay Çeşme Mh. Gülcihan Sk. Ateş Apt. No:24 Maltepe–İstanbul (Maltepe Organik Pazar Karşısı)
3 Yıla Kadar Ürünlerinizi Depomuzda Bekletiyoruz
16 - KADIKÖY - PENDİK (Doğuevler Durağı)
17 - KADIKÖY - PENDİK (Doğuevler Durağı)
17S - BOSTANCI- U.MUMCU (Doğuevler Durağı)
252 - KARTAL - ŞİŞLİ (Doğuevler Durağı)
KADIKÖY - KARTAL MİNİBÜS
(İDEALTEPE iŞ BANKASI)
KADIKÖY - PENDİK MİNİBÜS
Araç İle Geliş: 1. ve 2. Köprü çıkışından sonra E-5 Maltepe yönünde devam ediniz. Küçükyalı kavşağı geçildikten sonra Küçükyalı sahil yolu bağlantısından devam edeniz. Sahil yoluna çıkmadan önce İdealtepe yönünde minibüs caddesine çıkınız. Yolun tam karşı istikametinde İdealtepe İş Bankasının yanında Tarz Mobilya'yı göreceksiniz.

Toplu Taşıma İle Geliş: Toplu taşıma aracı ile gelirken sizlere Metrobüs kullanarak gelmenizi öneriyoruz. Metrobüs Söğütlüçeşme son durağında ininiz. Metrobüs hemen çıkışında Kadıköy Pendik minibüslerine binebilirseniz veya minibüs durağının az gerisinde İett otobüslerini 17 numarayı tercih edebilirsiniz. Mağazamız minibüs yolu üzerinde Küçükyalı merkezi geçtikten 2 Km sonra yolun karşı istikametinde İdealtepe İş Bankasının yanında bulunmaktadır.
Araç İle Geliş (Sahil Yolu): Kadıköy'den Bostancı sahiline ilerleyip sahil yolundan Maltepe tarafına devam ediniz ve İdealtepe çıkışından E-5 bağlantı yoluna sapınız. 1 Km sonra İdealtepe çıkışından çıkıp minibüs yolu Kadıköy istikametine sapınız. 100 Metre ileride sağda İdealtepe İş Bankası'nın yanında Tarz Mobilya'yı görmüş olacaksınız.

Araç ile geliş (Metrobüs Söğütlüçeşme): Metrobüs Söğütlüçeşme durağının oradan minibüs caddesinden Maltepe istikametine devam ediniz ve yol üzerinde Küçükyalı merkezi geçtikten 2 Km sonra yolun karşı istikametinde İdealtepe İş Bankasının yanında Tarz Mobilya'yı görmüş olacaksınız. Toplu Taşıma Metrobüs İle Geliş: Metrobüs hemen çıkışında Kadıköy Pendik minibüslerine binebilirseniz veya minibüs durağının az gerisinde İett otobüslerini 17 numarayı tercih edebilirsiniz. Mağazamız minibüs yolu üzerinde Küçükyalı merkezi geçtikten 2 Km sonra yolun karşı istikametinde İdealtepe İş Bankasının yanında bulunmaktadır.

E-5 Üzerinden Geliş: E-5 Kadıköy Maltepe yönünde Küçükyalı kavşağını geçtikten sonra Küçükyalı sahil yolu bağlantısına sapınız. Sahil yoluna çıkmadan önce İdealtepe yönünde minibüs caddesine çıkınız. Yolun karşı istikametinde İdealtepe İş Bankasının yanında Tarz Mobilya'yı görmüş olacaksınız.

Pendik ve Tuzla Tarafından Geliş: Sahil yolundan Küçükyalı istikametine doğru devam ediniz. İdealtepe çıkışından çıkınız ve 1 Km sonra İdealtepe çıkışından çıkıp minibüs yolu Kadıköy istikametine sapınız ve 100 Metre ileride sağda İdealtepe İş Bankası'nın yanında Tarz Mobilya'yı görmüş olacaksınız.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.